Maj 27 2019 09:59:12
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 1. lipca 2012

1. Trwa czas wakacji i urlopów, życzę wszystkim dobrego i spokojnego odpoczynku. W wakacyjny czas niech nie zabraknie uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej, osobistej modlitwy, lektury Pisma św. i prasy katolickiej, na co mamy więcej czasu – obyśmy tym czasem mądrze gospodarzyli.

2. W czwartek będziemy modlić się o dar nowych powołań kapłańskich i zakonnych, z racji I. czwartku miesiąca. W piątek chorych z posługą sakramentalną nawiedzę od godz. 9.00 z racji I piątku miesiąca. Po południu okazja do spowiedzi od godz. 16.00 dla wszystkich aż do Mszy św. W tym czasie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu zakończona modlitwą różańcową za zmarłych z wymieniankami rocznymi.

3. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki.

4. Po raz kolejny w lipcu wyrusza Diecezjalna Piesza Pielgrzymka z Bydgoszczy na Jasną Górę. Może ktoś i z naszej parafii chciałby się wybrać? Szczegóły na afiszu w gablocie. Są tam terminy, trasa jest podana strona internetowa. Można też pytać o szczegóły w zakrystii.

5. Dziękuję wszystkim za życzliwość i modlitwę w int. naszej wspólnoty parafialnej, za wszelką pomoc, prace porządkowe, za ofiary przekazywane na konto parafialne.

Niech błogosławieństwo Boże nam towarzyszy na cały nowy tydzień naszej pracy, naszych wakacji, naszego wypoczynku.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka