Maj 27 2019 09:42:13
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 9. września 2012 r.

1. Dziś Dzieciom klas 1 poświęcę tornistry i przybory szkolne o godz. 11.00.

2. Dziś też w Domu Kultury w godz. 9.00-€“14.00 możemy oddać krew. Zapraszamy dawców dotychczasowych i nowe osoby. Pamiętajmy o dowodzie osobistym i legitymacji. Niech towarzyszy nam świadomość, że możemy komuś uratować ŻYCIE !!! Oddaną dziś krew przeznaczymy na leczenie 10-letniego chłopca chorego na białaczkę.

3. W piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego Msze św. o godz. 10.00 i 17.00. Po każdej Mszy św. uczczenie relikwii Krzyża Świętego. Znajdźmy czas i przyjdźmy na modlitwę w tym świątecznym dla naszej wspólnoty dniu -€“ 14.września !!! O 10.00 będziemy modlić się w int. krwiodawców z naszego parafialnego koła.

4. W przyszłą niedzielę 16 września przeżywać będziemy naszą parafialną uroczystość odpustową. Msze św. o 8.00, 9.30 i następnie Suma odpustowa o godz. 12.00, którą odprawi i Słowo Boże wygłosi Ks. Michał Kostecki, proboszcz z Kcyni. Proszę dziewczynki do sypania kwiatków, proszę o niesienie w procesji sztandarów i feretronów, panów strażaków o asystę i niesienie baldachimu.

W najbliższą sobotę chcemy zrobić porządki przy kościele i w kościele przed odpustem. Proszę o pomoc panów z kosiarkami, panie do pomocy w kościele. Rozpoczynamy od godz. 9.00.

5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki.

6. Misjonarze Świętej Rodziny w Złotowie zapraszają 16 września na święto młodych „Projekt Kostka 2012” pod hasłem „ŻYJ z PASJĄ!” W programie m.in. koncert zespołu LOVE STORY. Szczegółowe informacje na plakacie i na stronie internetowej.

Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim Parafianom i Gościom. Niech nasze serca będą otwarte na dary, które przygotowuje dla nas Ukrzyżowany nasz Odkupiciel !!!

Szczęść Boże !!!


Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka