Maj 23 2019 15:10:57
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 7. października 2012

1. Trwa październik -€“ miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa są każdego dnia o godz. 17.30 po Mszy św. Dzieci z klas II będą miały poświęcone swoje różańce dzisiaj na Mszy św. o g. 11.00. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy, dzieci prowadzą modlitwę: w poniedziałek Gimnazjum klasy I-III. Wtorek i czwartek – dzieci ze Szkoły Podstawowej.

2. W najbliższy czwartek rozpoczyna się ROK WIARY. W naszym kościele spotkamy się na uroczystej inauguracji w piątek o godz. 17.00. Nastąpi zapalenie naszej Świecy wiary, od której zapalimy nasze świece, które proszę ze sobą przynieść do kościoła, następnie nabożeństwo różańcowe. Niech nikogo z nas nie zabraknie !!! Zapraszam !!!

3. Za tydzień XII Dzień Papieski pod hasłem Jan Paweł II - PAPIEŻ RODZINY. Przy kościele w tym dniu, jak co roku, będą zbierane ofiary do puszek na fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Nasz tradycyjny już 4 Bieg Papieski będziemy mieli natomiast w niedzielę 21 października.

4. Od poniedziałku do soboty, będą zbierane ofiary na prace remontowe. Proszę, aby osoby zbierające odebrały listy w zakrystii.

5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki jest też Mały Przewodnik dla dzieci.

6. Dziś odpust w we Wysokiej ku czci M.B. Różańcowej.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka