Maj 21 2019 07:14:36
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 4. listopada 2012 r.

1. We wtorek w naszej Parafii przypada całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Msza św. o godz. 9.00 po niej rozpoczęcie adoracji. Postarajmy się tak ułożyć swoje zajęcia, byśmy znaleźli czas na spotkanie z Jezusem, który nas zaprasza. Aby Pan Jezus nie był ani chwili sam, proponowany jest następujący:
Plan adoracji:
od 9.00 Brzostowo, Aleja Brzostowska i ul. Poniatowskiego;
od 10.00 Grabionna i Ks. Skargi;
od 11.00 Wolsko i Drzymały;
od 12.00 Arentowo, Huby i Matki Różańcowe;
od 13.00 Konopnickiej, Szkolna i Dąbrowskiego;
od 14.00 Racławicka i Plac Wolności;
od 15.00 Kościuszki;
od 16.00 Ogrodowa, Słoneczna, Romanowskiego;

2. We wtorek wieczorem o 18.00 w Domu Kultury otwarcie wystawy portretów Jana Pawła II, w programie spotkanie z Autorką, koncert, a na deser „papieskie kremówki”.

3. W piątek dzień Patrona Gimnazjum. Msza św. o godz. 9.00 odprawiona będzie w int. Ojczyzny z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości, następnie uroczystości patriotyczne przy pomniku na Pl. Wolności. Natomiast w niedzielę w Domu Kultury wieczornica patriotyczna. Pamiętajmy o wywieszeniu flag narodowych na naszych domach.

4. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę na cmentarzu w dniu 1 listopada. Dziękuję wszystkim za pomoc w dobrym przeżyciu uroczystości na cmentarzu. Dziękuję Panom Strażakom za kierowanie ruchem i pilnowanie porządku na parkingu. „Bóg zapłać” za ofiary złożone przed cmentarzem.

5. W przyszłą sobotę chcemy uporządkować teren przy kościele, tzn. wygrabić opadłe już liście przed zimą. Bardzo proszę o liczną pomoc wszystkich, którzy mogą. Proszę przynieść grabie. Rozpoczynamy od godz. 9.00 Szczególnie proszę młodzież z klas III gimnazjum, mam nadzieję, że ten rocznik spisze się lepiej niż starsi koledzy sprzed roku.

6. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik dla dzieci.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka