Maj 23 2019 14:55:13
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 27. stycznia 2013 r.

1. W sobotę święto Ofiarowania Pańskiego - M.B. Gromnicznej. Msze św. o godz. 9.00 i 17.00 na każdej Mszy św. poświęcenie naszych świec. Dzieci z klas drugich przyjdą wraz z rodzicami na godz. 17.00 mając też swoje świece. Jest to szczególny dzień modlitw za osoby konsekrowane.

2. W I piątek miesiąca od godz. 9.00 nawiedzę chorych z posługą sakramentalną.

Od 14.00 w kościele spowiedź dla dzieci i młodzież gimnazjum, o 15.00 Msza św. Następnie wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do Mszy św. o 17.00, w tym czasie okazja do spowiedzi. Przed Mszą św. wspólna modlitwa do Serca Pana Jezusa i modlitwa różańcowa z wymieniankami rocznymi za zmarłych.

3. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła. Zebraliśmy 2125,- zł.

4. Wczoraj odbył się Bal Parafialny. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli i włączyli się do jego organizacji i przeprowadzenia. Spotkanie podsumowujące odbędzie się w środę 30 stycznia o g. 18.00 na plebanii, zapraszam.

5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia tygodnik Przewodnik Katolicki oraz Mały Przewodnik dla dzieci numer lutowy.

6. Gminny Dom Kultury i Teatr "Bez Nazwy" zapraszają na widowisko kolędowe pt. "Zagraj dziecku kołysankę", które odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w sali Domu Kultury.

7. Biskup Bydgoski Jan Tyrawa zaprasza Duchowieństwo i Wiernych Diecezjan do katedry na Eucharystię w czwartek, 31 stycznia, o godz. 18.00, która będzie sprawowana w intencji zmarłego Prymasa Polski śp. kard. Józefa Glempa.
Msza św. w naszej parafii w środę o 17.00.

8. Msze św. do końca miesiąca stycznia, tj. do czwartku o g. 8.30 w kaplicy na dole. W środę o 17.00.

9. Pamiętajmy, że możemy pomóc ludziom potrzebującym, przekazując 1% ze swojego podatku rozliczając się z Urzędem Skarbowym. To nas nic nie kosztuje!!! Wystarczy w formularzu PIT w odpowiednim miejscu wpisać nr KRS osoby lub instytucji dobroczynnej, której chcemy pomóc. Możemy m.in. przekazać ten dar na Caritas naszej diecezji, z zaznaczeniem że jest to dla Parafii w Miasteczku (wpisując PZC Miasteczko Krajeńskie) a uzbierane pieniądze będą pomocą dla pp. Haase i Młodawskich, którzy po spaleniu domu muszą dokończyć wewnątrz swój nowy domek. O pomoc zwracają się też rodzice małego Bartusia Brząkały z naszej parafii. Szczegóły są w gablocie !!!

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka