Maj 21 2019 06:42:30
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 17. lutego 2013 r.

1. Rozpoczął się okres Wielkiego Postu, dobrze przeżyjmy ten czas dany nam od Boga. Bóg zapłać za ofiary złożone w Środę Popielcową na Hospicja działające w naszej diecezji. Kwotę 1148,- zł przekazaliśmy już na właściwe konto.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Następnie Msza św.

3. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci i młodzieży szkolnej o godz. 16.00. Dzieci przynoszą swoje krzyżyki. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla starszych po Mszy św. wieczornej.

4. Młodzież klas III gimnazjum zapraszam na katechezę przed bierzmowaniem w poniedziałek po Mszy św. wieczornej w kaplicy na dole.

5. Rozliczając się z Urzędem Skarbowym, przy wypełnianiu PIT-ów można wspomóc 1% różne organizacje pożytku publicznego. m.in. CARITAS. Wystarczy wskazać taką organizację wpisując odpowiednie dane w zeznanie. Skorzystajmy z tej możliwości i pomóżmy innym.

6. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki. Jest w nim bezpłatny dodatek, pomagający w spotkaniu z Bogiem w Jego Słowie.

7. Wiosenna akcja krwiodawstwa będzie w naszej parafii w niedzielę 10 marca. Niech to będzie nasz wielkopostny dar dla chorych. Szczegóły później.

8. Zbiórka na cele remontowe będzie w miesiącu marcu.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka