Maj 23 2019 15:42:30
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 24. lutego 2013 r.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Następnie Msza św.

2. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Od godz. 14.00 spowiedź św. dla dzieci i młodzieży. O g. 15.00 Msza św. i zaraz nabożeństwo Drogi Krzyżowej prowadzone przez dzieci. Dzieci przynoszą ze sobą krzyżyki. Potem dalej okazja do spowiedzi dla starszych i w tym czasie adoracja Najśw. Sakramentu z modlitwą różańcową za zmarłych z wymieniankami rocznymi i Msza św. o godz. 17.00. Po Mszy św. wieczornej też jeszcze będzie Droga Krzyżowa. Chorych z posługą sakramentalną nawiedzę w piątek od g. 9.00.

3. Rekolekcje szkolne odbędą się w dniach 6-8 marca. Szczegóły przekażą panie katechetki na lekcjach w szkole. Rekolekcje dla starszych parafian będą później, w Wielkim Tygodniu.

4. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki numer poświęcony jest Papieżowi Benedyktowi XVI, który zakończy swą posługę w najbliższy czwartek.

5. Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Józefa Szymańskiego z Brzostowa. Pochowaliśmy też śp. Mirosława Lewicza, pochodzącego z Grabionnej. Ich pogrzeby odbyły się wczoraj. Ich dusze polećmy Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu a nasz, Panie

Trwajmy w dobrych postanowieniach wielkopostnych, niech nasza wytrwałość doprowadzi nas do spotkania z Chrystusem Zmartwychwstałym !!!


Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka