Maj 23 2019 15:21:11
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 31. marca 2013 r.

1. Jutro II dzień Świąt - Msze św. o godz. 8.00; 9.30 i 11.00 – modlimy się i wspieramy ofiarą KUL.

2. We wtorek przypada 8 rocznica śmierci błog. Jana Pawła II. W związku z tym zapraszam na godz. 21.00, na wspólne czuwanie modlitewne. Rozpoczniemy Apelem Jasnogórskim, na zakończenie o 21.37 zaśpiewamy Barkę i zapalimy znicze pod krzyżem na zewnątrz. Przynieśmy swoje znicze.

3. Trwa teraz Oktawa Wielkanocy do przyszłej niedzieli, dawniej zwanej Białą, jest to Święto Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. o godz. 11.00 odmówimy wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

4. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Od godz. 14.00 spowiedź św. dla dzieci i młodzieży. O g. 15.00 Msza św. Potem dalej okazja do spowiedzi dla starszych i w tym czasie adoracja Najśw. Sakramentu z modlitwą różańcową za zmarłych z wymieniankami rocznymi i Msza św. o godz. 17.00. Chorych z posługą sakramentalną nawiedzę w piątek od g. 9.00.

5. Serdecznie dziękuję jeszcze raz wszystkim, którzy pomagali w jakikolwiek sposób przed Świętami: za ofiarowane kwiaty, za ofiary na kwiaty złożone do skarbonki, za pomoc przy Ciemnicy i Grobie Pańskim.

6. Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik dla dzieci do nabycia przed kościołem u ministrantów.

7. Państwo Wrzosek i Szkudlarek pełni wzruszenia i wdzięczności przyjęli naszą pomoc. Zebraną kwotę 1950,- zł przekazałem w piątek. Swój dar indywidualnie przekazały też anonimowe osoby. Poszkodowana rodzina wszystkim serdecznie dziękuje.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka