Maj 23 2019 14:58:36
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 9. czerwca 2013 r.

1. Składam jeszcze raz serdeczne podziękowania wszystkim za wspólną i piękną modlitwę w czasie całej Oktawy Bożego Ciała.

2. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Każdego dnia w łączności z Mszą św. odmawiamy wspólnie Litanię.

3. Dziś nasz Festyn Parafialny. Miejsce Festynu - boisko w BRZOSTOWIE. Rozpoczęcie o godz. 15.00. Przygrywać będzie zespół muzyczny "Koral". Cały czas czynna będzie kawiarenka "pod chmurką" z ciastem upieczonym przez nasze Parafianki, żurek, tradycyjne pierogi, chlebek ze smalcem, frytki, napoje, dla każdego coś dobrego. Będzie też wata cukrowa kręcona. przez Proboszcza. Będzie też okazja zmierzyć sobie ciśnienie i poziom cukru u naszej Pani Ewy. Przejażdżka bryczką, pokazy strażackie dzieci. Będzie dmuchany zamek i trampolina dla dzieci. Przewidzianych jest wiele różnych konkursów, gier i zabaw dla dzieci i zespołów rodzinnych. Zapraszamy wszystkich i życzymy dobrego spędzenia czasu z rodziną. I wspólnie prosimy Boga o dobrą pogodę. Cały dochód przeznaczony będzie na nasze prace przy kościele, które niebawem rozpoczniemy. Panie, które upiekły ciasto, prosimy o dostarczenie wypieków do świetlicy w Brzostowie od 9.00.

4. Do nabycia u ministrantów Przewodnik Katolicki.

5. Za tydzień odpust w Grabównie ku czci św. Antoniego. Suma o godz. 12.00.

6. Nie wszyscy pomagają przy festynie, czy innych wydarzeniach, ale mogą pomóc w inny sposób. Za tydzień będzie okazja do pomocy przy kościele, chodzi o chętne osoby z kosiarkami, byśmy wykosili trawę na skarpach. Więc zapraszam od godz. 9.00.

7. W najbliższą środę po Mszy św. spotkanie wszystkich Matek Różańcowych w kościele. Proszę, aby Zelatorki przyniosły aktualny wykaz członkiń. Zapraszamy też nowe osoby, które by chciały się włączyć i podjąć taką modlitwę.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka