Maj 21 2019 07:32:20
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 16. czerwca 2013 r.

1. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Każdego dnia w łączności z Mszą św. odmawiamy wspólnie Litanię.

2. Przeżyliśmy V Festyn Parafialny. Pan Bóg nam dał bardzo ładną pogodę i pobłogosławił. Dziękuję za liczny udział dzieci, starszych Parafian i Gości, za radość, uśmiech, życzliwość, za słowo pochwały pod adresem Parafii. Wtedy zawsze odpowiadam, że nic by się nie udało bez pomocy i serca ludzi zaangażowanych przy konkretnej pracy, którzy ofiarowali swój trud, pot i czas oraz tych, którzy ofiarowali (różne dary na fanty, ciasto, ziemniaki na frytki, produkty spożywcze itd.) Tym WSZYSTKIM OSOBOM jeszcze raz serdecznie dziękuję!!!!!!! Dziękuję również Panu Wójtowi za użyczenie i jego pracownikom z Urzędu Gminy, za rozstawienie sceny i namiotu, a Druhom Strażakom za aktywną pomoc i transport. WSZYSTKIM, którzy nie chcą by ich wymieniać, ale zawsze mogę liczyć na ich POMOC i WSPARCIE !!! DZIĘKUJĘ

8.050,- zł, które przyniósł nasz Festyn, zostało już wpłacone na konto parafialne, pieniądze te czekają na nasze prace remontowe przy kościele, które mają się niebawem rozpocząć.

3. Dziś odpust św. Antoniego w Grabównie. Suma o g. 12.00.

4. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki.

5. Panie Katechetki organizują pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniach 11-12 lipca 2013r. Koszt przejazdu i noclegu w "Domu Pielgrzyma" pod Jasną Górą wynosi 110,- zł od osoby. Zapisy u pp. Katechetek.

6. Dziękuję wszystkim, którzy wczoraj pomagali przy koszeniu trawy koło świątyni.

7. Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Kazimierę Czajka z Brzostowa. Jej pogrzeb odbył się wczoraj. Polecajmy jej duszę Panu Bogu: Dobry, Jezu, a nasz Panie,.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka