Maj 23 2019 15:25:29
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 30. czerwca 2013 r.

1. Rozpoczął się czas wakacji i urlopów, życzę wszystkim dobrego i spokojnego odpoczynku.

2. W czwartek będziemy modlić się o dar nowych powołań kapłańskich i zakonnych, z racji I. czwartku miesiąca. W piątek chorych z posługą sakramentalną nawiedzę od godz. 9.00 z racji I piątku miesiąca. Po południu okazja do spowiedzi od godz. 16.00 dla wszystkich aż do Mszy św. W tym czasie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu zakończona modlitwą różańcową za zmarłych z wymieniankami rocznymi.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 14.15 wyruszy pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę. Powieziemy m.in. intencje naszej Parafii, prosimy o wsparcie modlitewne.

4. Po raz kolejny w lipcu wyrusza też Diecezjalna Piesza Pielgrzymka z Bydgoszczy na Jasną Górę. Może ktoś i z naszej parafii chciałby się wybrać? Szczegóły na afiszu w gablocie. Są tam terminy, trasa, jest podana strona internetowa. Można też pytać o szczegóły w zakrystii.

5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki.

6. Dziękuję wszystkim za życzliwość i modlitwę w int. naszej wspólnoty parafialnej, za wszelką pomoc, prace porządkowe, za ofiary przekazywane na konto parafialne. Prace remontowe przy naszym kościele rozpoczną się niebawem, jak zapewnia wykonawca, p. Kazimierz Dziuba. Jeszcze troszkę cierpliwości i mam nadzieję, że jak ruszymy, to wszystko szczęśliwie się potoczy.

7. Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty śp. Cecylię Padalak z ul. Kościuszki i śp. Łucję Ligenza z Grabionnej. Ich pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. Polecajmy nasze zmarłe Bogu Miłosiernemu: Dobry Jezu, a nasz, Panie.

Niech błogosławieństwo Boże nam towarzyszy na cały nowy tydzień naszej pracy, naszych wakacji, naszego wypoczynku.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka