Maj 24 2019 21:06:38
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 21. lipca 2013 r.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 8.00 modlitwa Wspólnoty Różańcowej.

2. Z racji Świętego Krzysztofa - patrona kierowców, poświęcenie pojazdów w czwartek po Mszy św. na parkingu. Można też będzie nabyć specjalną naklejkę, która informuje o tym, że jestem katolikiem i w razie wypadku proszę o wezwanie kapłana.

3. W piątek wspomnienie św. Anny i św. Joachima dziadków Pana Jezusa. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dobrego zdrowia i błog. Bożego i będziemy się za nich szczególnie modlili w tym dniu.

4. Za tydzień odpust w Rzadkowie ku czci M.B. Anielskiej - suma o 12.00.

5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki. Za tydzień do Przewodnika będzie dołączony obrazek z modlitwą do św. Krzysztofa.

6. Od poniedziałku do soboty, będą zbierane ofiary na cele remontowe. Proszę, aby osoby zbierające odebrały listy w zakrystii. Spotkanie podsumowujące będzie za tydzień w środę o 18.00.

Rozpoczęliśmy prace przy kościele, od dawna planowane i wyczekiwane. Na początek prowadzone są prace ziemne, przygotowujące grunt pod położenie kostki granitowej wokół kościoła oraz od schodów do głównego wejścia. O wszystkim będziemy na bieżąco sobie mówić. Mogą teraz występować utrudnienia w podjechaniu na cmentarz w ciągu tygodnia, gdy trwają prace. Proszę to brać pod uwagę. Na niedzielę będziemy się starć by dojście było swobodne. W dalszych etapach przyjdzie taki moment, że w tygodniu Msze św. będą odprawiane na dole w kaplicy.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka