Styczeń 23 2020 13:14:19
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 28. lipca 2013 r.

1. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc sierpień. Chciejmy szczególnie troszczyć się o trzeźwość w naszych rodzinach, w naszej parafii.

2. W tym tygodniu przypada I. czwartek i I. piątek miesiąca. W czwartek będziemy modlić się o dar nowych powołań kapłańskich. Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9.00. W piątek o g.16.00 - wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. W tym czasie okazja do spowiedzi św. i Msza św. o godz. 17.00. poprzedzona litanią do Serca Pana Jezusa i modlitwą różańcową za zmarłych z wymieniankami rocznymi.

3. Dzisiaj odpust ku czci Matki Bożej Anielskiej w Rzadkowie - Suma odpustowa o godz. 12.00. a za tydzień w niedzielę odpust w Morzewie - Przemienienia Pańskiego - Suma również o godz. 12.00.

4. Przewodnik Katolicki do nabycia przed kościołem u ministrantów.

5. Trwają prace przy kościele. Zrobiono już podbudowę pod kostkę wokół kościoła, w najbliższych dniach będzie ona już układana. Proszę o ostrożność przy podchodzeniu i podjeżdżaniu do kościoła. Dziękuję za ofiary składane na cele remontowe. Spotkanie podsumowujące ostatnią zbiórkę będzie w środę po Mszy św. na plebanii.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka