Maj 23 2019 15:50:06
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 22. września 2013 r.

1. W piątek z racji święta Patrona Szkoły Podstawowej uroczysta Msza św. o g. 9.00, w sali sportowej w szkole. Spowodowane to jest naszymi pracami budowlanymi przy kościele.

2. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i pomoc w przygotowaniu i dobrym przeżyciu odpustu parafialnego. Dziewczynkom sypiącym kwiatki, Paniom Katechetkom, Panom Strażakom, pocztom sztandarowym, Służbie Liturgicznej, Panu Organiście i wszystkim Parafianom za udział i modlitwę.

3. W przyszłą niedzielę 29.09. możemy honorowo oddać krew. Miejsce akcji - Dom Kultury. Rejestracja w godz. 9.00 - 14.00. Zapraszamy dawców. Pamiętajmy o dowodzie osobistym i legitymacji. Zapraszamy też nowe osoby, które dotąd krwi nie oddawały, pamiętajmy, że możemy komuś uratować ŻYCIE !!!

4. Od poniedziałku do soboty, będą zbierane ofiary na prace remontowe. Proszę, aby osoby zbierające odebrały listy w zakrystii. Nasze prace posuwają się do przodu. Zakończyliśmy układanie kostki granitowej wokół kościoła. Trwają prace na parkingu. W najbliższym tygodniu Msze św. będą w kaplicy na dole. W tym tygodniu nie będzie też wjazdu na parking. Pieszo jest to możliwe schodami do góry i dalej już po chodnikach. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, dziękuję za ofiary składane na ten cel. Proszę o modlitwę w int. naszej Parafii i tych naszych prac.

5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki.

6. Bóg powołał do wieczności śp. Rozalię Góra zamieszkałą w Pile, a kiedyś na ul. Kościuszki 19. Jej pogrzeb odbył się wczoraj. Polećmy jej duszę Bogu Miłosiernemu: Dobry Jezu, a nasz Panie.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka