Maj 21 2019 07:02:33
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 10. listopada 2013 r.

1. Jutro narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy o wywieszeniu na domach naszej flagi narodowej. W piątek już była Msza św. w int. Ojczyzny oraz złożenie wiązanek kwiatów przy pomniku. Msza św. jutro o godz. 17.00.

2. Przed kościołem jest do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego, do którego dołączony jest kalendarz na nowy rok 2014. Cena Przewodnika z kalendarzem dziś 5,50 zł. W dzisiejszym numerze główny temat to patriotyzm, znajdziemy wiele innych ciekawych artykułów.

3. Planujemy zgodnie z tradycją zorganizować w styczniu Parafialną Zabawę Karnawałową. Zapraszam we wtorek po Mszy św. na plebanię osoby, które chciałyby i mogą włączyć się w organizację tego przedsięwzięcia. Miejsce na działanie i pomysły jest dla wszystkich.

4. W przyszłą sobotę chcemy dokończyć porządkowanie teren przy kościele, tzn. wygrabić opadłe już liście przed zimą. Bardzo proszę o liczną pomoc wszystkich, którzy mogą. Proszę przynieść grabie i miotły. Rozpoczynamy od godz. 9.00 Szczególnie proszę młodzież z klas I-III gimnazjum.

5. Bardzo dziękuję za modlitwę w dniu adoracji Najświętszego Sakramentu. Niech Jezus uzdrawia nasze serca, nasze małżeństwa i rodziny, nasze domy i całą Parafię. Wierzymy w to, że modlitwa z wiarą ma wielką moc !!! Czy modlicie się w rodzinach, w domach. Bardzo Was proszę - MÓDLCIE SIĘ !!!

Niech nam wszystkim błogosławi Pan, abyśmy dobrze wypełnili zadania rozpoczynającego się tygodnia !!!

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka