Styczeń 20 2020 01:14:55
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 26. stycznia 2014 r.

1. Za tydzień święto Ofiarowania Pańskiego - M.B. Gromnicznej. Jest to szczególny dzień modlitw za osoby konsekrowane, które polecajmy Bogu w swoich modlitwach, wypraszając też dar nowych powołań zakonnych z naszej parafii. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic.

2. W najbliższy piątek 31 stycznia od godz. 9.00 nawiedzę chorych z posługą sakramentalną.

Ponieważ potem są ferie, to i w ten piątek już będzie okazja do spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży gimnazjum od 14.00 w kościele, o 15.00 Msza św.

3. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła. Zebraliśmy 2333,- zł.

4. Wczoraj odbył się Bal Parafialny. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli i włączyli się do jego organizacji i przeprowadzenia.

5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia tygodnik Przewodnik Katolicki oraz Mały Przewodnik dla dzieci numer lutowy ze słodkim czekoladowym podarunkiem.

6. Msze św. do końca miesiąca stycznia o g. 8.30 w kaplicy na dole, w piątek w kościele.

7. Pamiętajmy, że możemy pomóc ludziom potrzebującym, przekazując 1% ze swojego podatku rozliczając się z Urzędem Skarbowym. To nas nic nie kosztuje!!! Wystarczy w formularzu PIT w odpowiednim miejscu wpisać nr KRS osoby lub instytucji dobroczynnej, której chcemy pomóc. Możemy m.in. przekazać ten dar na Caritas naszej diecezji.

8. Świec - gromnic na razie nam nie dowieźli, są zamówione i będą na przyszłą niedzielę. Więc proszę podejść za tydzień do zakrystii przed rozpoczęciem Mszy św., by na poświęcenie już mieć świecę w ręku.

9. Dzisiaj w szkole o godz. 15.30 Konkurs kolęd i pastorałek dla dzieci naszej szkoły, na który wszystkich serdecznie zapraszają organizatorzy.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka