Maj 23 2019 15:11:52
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 23. lutego 2014 r.

1. Rozliczając się z Urzędem Skarbowym, przy wypełnianiu PIT-ów można wspomóc 1% różne organizacje pożytku publicznego. m.in. CARITAS. Wystarczy wskazać taką organizację wpisując odpowiednie dane w zeznanie. Skorzystajmy z tej możliwości i pomóżmy innym.

2. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki. Można dowiedzieć się z niego m.in. wielu ciekawych spraw o bł. Papieżu Janie XXIII, który będzie kanonizowany wraz z bł. Janem Pawłem II. Jest dołączony obrazek z modlitwą do Papieża Jana XXIII.

3. Wiosenna akcja krwiodawstwa będzie w naszej parafii w niedzielę 16 marca. Niech to będzie nasz wielkopostny dar dla chorych. Szczegóły później.

4. Msze św. w tygodniu od wtorku do piątku na dole w kaplicy.

5. Powoli zbliża się Wielki Post, pomyślmy o naszym nawróceniu, podjęciu pokuty. Zaplanujmy sobie czas w Środę Popielcową 5 marca na Mszę św. W tym dniu wspomożemy naszą ofiarą, złożoną na tacę, Hospicja w naszej diecezji, m.in. w Złotowie.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy tydzień modlitw o trzeźwość w naszym narodzie pod hasłem: "Kochająca Matka - zawsze trzeźwa". Podejmijmy to wezwanie, niech ta ważna sprawa leży nam na sercu.

Niech Jezus Chrystus błogosławi całej naszej Wspólnocie Parafialnej !!!

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka