Maj 24 2019 21:31:47
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 9. marca 2014 r.

1. Rozpoczął się okres Wielkiego Postu, dobrze przeżyjmy ten czas dany nam od Boga. Bóg zapłać za ofiary złożone w Środę Popielcową na Hospicja działające w naszej diecezji. Kwota 1743,- zł została przekazana.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 nabożeństwo Gorzkich Żali. Kazania pasyjne głosi w tym roku Ks. Maciej Reszel wikariusz z Kaczor. Następnie Msza św.

3. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci i młodzieży szkolnej o godz. 16.00. Dzieci przynoszą swoje krzyżyki. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla starszych po Mszy św. wieczornej.

4. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki. Jest ciekawy tekst podsumowujący pierwszy rok posługi Papieża Franciszka. Jest w nim też płyta z medytacją modlitwy drogi krzyżowej bł. Jana Pawła II z Koloseum. Cena 6,- zł.

5. Druga niedziela Wielkiego Postu za tydzień to niedziela "Ad gentes". Do skarbony zbierane będą ofiary na pomoc Misjonarzom w ramach Papieskich Dzieł Misyjnych.

6. Przypominam też o akcji krwiodawstwa w przyszłą niedzielę. W Domu Kultury od godz. 9.00 do 14.00. Osoby pobierające krew proszą, by w miarę możliwości przybywać już do południa, by cała akcja była równomiernie rozłożona. Zachęcam wszystkich zdrowych i odważnych Parafian. Pamiętajmy, by mieć przy sobie dowód osobisty.

7. Od poniedziałku do soboty, będą zbierane ofiary na prace remontowe. Proszę, aby osoby zbierające odebrały listy w zakrystii.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka