Styczeń 26 2020 22:25:08
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 11. maja 2014 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o g. 11.00 spotkanie z wszystkimi kandydatami do bierzmowania z naszej parafii. Bierzmowania udzieli Ks. Biskup Ordynariusz Jan Tyrawa w Grabównie, w niedzielę 15. czerwca o godz. 8.00.

2. Trwa miesiąc maj. Zapraszam na nabożeństwa majowe, w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00, w niedzielę przemiennie – dziś po Mszy św. o g. 9.30 Gromadźmy się też przy Krzyżach i Figurach w naszych wioskach. Dzieci zapraszam w kolejne dni: poniedziałek „0” i kl. I-II, wtorek kl. III-IV, środa kl. V-VI, czwartek kl. I-III gimnazjum, piątek młodzież szkół średnich.

3. W przyszły poniedziałek przypada rocznica I Komunii św. dzieci naszej parafii. Spotkamy się na wspólnej modlitwie o godz. 17.00. Okazja do Spowiedzi św. dla dzieci i rodziców będzie w piątek 16 maja od godz. 16.00. Proszę rodziców dzieci klas III o pomoc w sprzątaniu terenu przy kościele (koszenie, grabienie) w sobotę na godz. 9.00. Zapraszam zwłaszcza ojców z kosiarkami.

4. W piątek w Kaczorach odpust ku czci św. Andrzeja Boboli. Suma odpustowa o godz. 18.00.

5. Trwają przygotowania do naszego Festynu Parafialnego, który w tym roku będzie 15. czerwca. Kolejne spotkanie organizacyjne będzie 21. maja. Fanty na nasz festyn można już przynosić na plebanię. Już teraz dziękuję osobom, które pracują przy Festynie. Do sprawy będziemy wracać.

6. Przewodnik Katolicki do nabycia u ministrantów. Dziś dodatek o Matce Bożej Fatimskiej.

7. W tym tygodniu będą zbierane ofiary na prace remontowe. Proszę, aby osoby zbierające, odebrały listy w zakrystii.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka