Maj 23 2019 14:57:41
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 18. maja 2014 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o g. 8.00 spotkanie modlitewne Wspólnoty Różańcowej.

2. Jutro na godz. 17.00 zapraszam dzieci z klas III z rodzinami do świętowania rocznicy I Komunii św. dzieci.

3. Trwa miesiąc maj. Zapraszam na nabożeństwa majowe, w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00, w niedzielę przemiennie – dziś po Mszy św. o g. 11.00 za tydzień po Mszy św. o 8.00. Gromadźmy się też przy Krzyżach i Figurach w naszych wioskach.

4. W środę spotkanie podsumowujące ostatnią zbiórkę na cele remontowe i zaraz spotkanie organizacyjne w sprawie festynu. Zapraszam po nabożeństwie majowym.

5. Seminarium nasze organizuje też wypoczynek połączony ze spływem kajakowym dla młodzieży męskiej, w ramach akcji powołaniowej. O tym można poczytać w gablocie.

6. Młodzież zainteresowana wyjazdem na spotkanie modlitewne na Polach Lednickich w dniu 7 czerwca, może kontaktować się z p. Barbarą Zawistowską.

7. Seminarium Duchowne w Bydgoszczy przyjmuje nowych kandydatów do kapłaństwa, zainteresowani mogą skontaktować się z ks. Proboszczem.

8. 7 lipca ruszamy na II pielgrzymkę rowerową do Częstochowy. Ze względów logistycznych grupa nasza może liczyć nie więcej niż 20 osób. Zainteresowani mogą się ze mną kontaktować. Powoli czas zacząć treningi (do przejechania będzie ok. 450 km).

9. Za tydzień w Bydgoszczy II Nocne Czuwanie Młodzieży. Szczegóły na afiszu. Z naszego dekanatu pojedzie autokar, kto chciałby skorzystać i tam pojechać proszę o jak najszybszy kontakt ze mną.

10. Przewodnik Katolicki do nabycia u ministrantów przy wyjściu z kościoła.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka