Maj 27 2019 09:15:48
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 29. czerwca 2014 r.

1. Dziś Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. O godz. 11.00 przeżywać bedziemy uroczystość 50-lecia kapłaństwa pochodzącego z naszej parafii Ks. Stanisława Herby.

2. Dziś odpust w Dziembowie i Rudnej. Suma o godz. 12.00.

3. Rozpoczął się czas wakacji i urlopów, życzę wszystkim dobrego i spokojnego odpoczynku.

4. W czwartek będziemy modlić się o dar nowych powołań kapłańskich i zakonnych, z racji I. czwartku miesiąca. W piątek chorych z posługą sakramentalną nawiedzę od godz. 8.15 z racji I piątku miesiąca. Po południu okazja do spowiedzi od godz. 16.00 dla wszystkich aż do Mszy św. W tym czasie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu zakończona modlitwą różańcową za zmarłych z wymieniankami rocznymi.

5. W najbliższą sobotę kolejne nabożeństwo w ramach pierwszych sobót miesiąca, po Mszy św. wieczornej.

6. W przyszły poniedziałek wyruszy pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę. Jeżeli ktoś miałby specjalne intencje, to może je napisać na kartce i dostarczyć do mnie. W tych intencjach będziemy się modlić po drodze i na Jasnej Górze. Oczywiście cały czas będzie tez modlitwa za naszą Parafię. Kto chciałby jeszcze się dołączyć, to może się zgłosić do najpóźniej do wtorku. W tym dniu o godz. 19 wspólny trening.

7. Po raz kolejny w lipcu wyrusza też Diecezjalna Piesza Pielgrzymka z Bydgoszczy na Jasną Górę. Może ktoś i z naszej parafii chciałby się wybrać? Szczegóły na afiszu w gablocie. Są tam terminy, trasa, jest podana strona internetowa. Można też pytać o szczegóły w zakrystii. Rusza m.in. grupa złota z Górki Klasztornej, to najbliżej nas.

8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki. Jest też Mały Przewodnik dla dzieci numer wakacyjny z dodatkiem w cenie 6,90 zł.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka