Maj 23 2019 15:44:26
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 1. lutego 2015 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

2. Jutro Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane w tradycji Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 9.00 i 17.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie naszych gromnic. Dzieci z klasy III przyjdą ze swoimi świecami na godz. 17.00.

3. W zakrystii można nabywać świece gromnice, w cenie 10,- zł.

4. Jutrzejszy dzień – 2 lutego - to też Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlitwą i ofiarą wspieramy szczególnie klasztory klauzurowe. Ofiary z tacy przeznaczone są na ten cel. Tym samym odwdzięczamy się siostrom i braciom zakonnym za ich modlitwę i posługę.

5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msza św. w piątek o godz. 15.00. Okazja do spowiedzi św. będzie już w środę od godz. 16.30 i w czwartek od 16.00 dla wszystkich dzieci i młodzieży. W czwartek też będzie adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 – jest to dzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

6. Wczoraj odbył się Bal Parafialny. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli i włączyli się do jego organizacji i przeprowadzenia.

7. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów do nabycia Przewodnik Katolicki. W dzisiejszym numerze m.in. artykuły o życiu zakonnym, o sytuacji międzynarodowej, a także o tym jak ważny jest sen i o czym on nam mówi. Jest też ciekawy artykuł o prawdziwej przyjaźni.

8. Dzieci, które uczestniczą w próbach śpiewu naszego parafialnego zespołu proszę o zbiórkę w środę o godz. 16.00 w świetlicy w Brzostowie.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka