Maj 23 2019 15:48:37
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 10. maja 2015 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o g. 11.00 spotkanie z wszystkimi kandydatami do bierzmowania z naszej parafii.

2. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe, w dni powszednie po Mszy św. w niedzielę przemiennie – dziś po Mszy św. o g. 11.00, za tydzień po godz. 8.00. Gromadźmy się też przy Krzyżach i Figurach w naszych wioskach. Zaprasza nas sama MATKA BOŻA!!!

3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 uroczystość I Komunii św. dzieci naszej parafii. Dzieci w sobotę o godz. 9.00 będą miały swoją spowiedź św. Wtedy też okazja do spowiedzi św. dla rodzin dzieci.

4. Następna niedziela w liturgii to uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Również za tydzień modlitwa Wspólnoty Różańcowej po Mszy św. o 8.00.

5. W sobotę w Kaczorach odpust ku czci św. Andrzeja Boboli. Suma odpustowa o godz. 12.00.

6. Trwają przygotowania do naszego Festynu Parafialnego, który w tym roku będzie 7. czerwca. Najbliższe spotkanie organizacyjne będzie w środę 13. maja na plebanii po nabożeństwie. Fanty na nasz festyn można już przynosić na plebanię. Już teraz dziękuję osobom, które pracują przy Festynie. Do sprawy będziemy wracać.

7. Dzisiaj ofiarą naszą wspieramy poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Nepalu.

8. Dziękuję rodzinom dzieci I-Komunijnych za wczorajszą pomoc w sprzątaniu kościoła i otoczenia. Kto nie mógł wczoraj, może w tygodniu indywidualnie podjechać z kosiarką i jeszcze jest co kosić.

9. Jest możliwość nabycia karty rabatowej na paliwo. Promocja jest dla wszystkich parafian. Karta jest przypisana do konkretnego samochodu i nr rejestracyjnego. Jednorazowy koszt takiej karty to 10,- zł. Kto byłby zainteresowany, może podejść i zapytać o bliższe szczegóły. Można taką kartę nabyć też dla członków rodziny i znajomych z innych parafii.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę miłego tygodnia
i błogosławieństwa Bożego.


Ks. proboszcz
Błażej Kownacki


Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka