Maj 27 2019 09:16:31
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 28. czerwca 2015 r.

1. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 Ks. Kanonik Józef Warczak będzie dziękował Panu Bogu za 40 lat posługi kapłańskiej. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy dziękczynnej.

2. Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, odpust w Dziembowie, suma o godz. 12.00. U nas Msza św. o godz. 18.00.

3. W czwartek będziemy modlić się o dar nowych powołań kapłańskich i zakonnych. W I piątek miesiąca chorych z posługą sakramentalną nawiedzę od godz. 8.00. Po południu okazja do spowiedzi od godz. 16.00 dla wszystkich aż do Mszy św. W tym czasie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu zakończona modlitwą różańcową za zmarłych.

4. W najbliższą sobotę kolejne nabożeństwo w ramach pierwszych sobót miesiąca, po Mszy św. wieczornej.

5. W przyszły poniedziałek wyruszy pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę. Jeżeli ktoś miałby specjalne intencje, to może je napisać na kartce i dostarczyć do mnie. W tych intencjach będziemy się modlić po drodze i na Jasnej Górze. Oczywiście cały czas będzie też modlitwa za naszą Parafię. Zapraszam jutro na godz. 19.15 na wspólny trening. Zbiórka pod krzyżem.

6. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki. Jest też Mały Przewodnik dla dzieci numer wakacyjny z dodatkiem w cenie 7,90 zł.

Wszystkim: dzieciom, młodzieży i starszym życzę dobrych wakacji i urlopów !!!

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki


Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka