Styczeń 23 2020 11:41:02
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 8. listopada 2015 r.

1. Wraz z całym Kościołem modlimy się dziś za prześladowanych chrześcijan, zwłaszcza w Syrii. U ministrantów możemy zabrać ulotkę na ten temat. Możemy wspierać też uchodźców z Syrii wysyłając SMS na podany tam numer, informacje też są w gablocie.

2. We środę narodowe Święto Niepodległości. Msze św. o g. 9.30 i o godz. 11.00 Msza św. w int. Ojczyzny. Zapraszam wszystkich, którym droga jest OJCZYZNA, zapraszam poczty sztandarowe szkół, wszystkich instytucji i organizacji. Następnie pod pomnikiem na Rynku zostaną złożone wiązanki kwiatów. Po południu w Domu Kultury o godz. 16.00 spotkanie patriotyczne. Szczegóły w gablocie. Pamiętajmy o wywieszeniu na domach naszej flagi narodowej.

3. We środę z racji wspomnienia św. Marcina po każdej Mszy św. błogosławieństwo rogali świętomarcińskich.

4. Bardzo dziękuję za modlitwę w dniu adoracji Najświętszego Sakramentu.

5. Dziękuję wszystkim za pomoc w dobrym przeżyciu uroczystości na cmentarzu w dniu 1 listopada. Dziękuję Druhom Strażakom za kierowanie ruchem i pilnowanie porządku na parkingu. „Bóg zapłać” za ofiary złożone przed cmentarzem.

6. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia Przewodnik Katolicki. Są też małe kieszonkowe kalendarzyki na nowy rok, w cenie 5,- zł. znajdziemy tam wiele praktycznych informacji związanych z życiem naszej diecezji.

7. Dziękuję wszystkim, którzy wczoraj pomagali w porządkowaniu terenu przy kościele. Były i dzieci i starsi. DZIĘKUJĘ !!!

8. Za tydzień do skarbonki można będzie złożyć ofiarę na potrzeby organizacyjne ŚDM Kraków 2016.

9. We wtorek o godz. 16.30 będzie jeszcze dodatkowo modlitwa różańcowa z wymieniankami za zmarłych, ponieważ jeszcze niektórzy Parafianie donieśli swoje karteczki. Gdyby ktoś jeszcze chciał dołączyć swoich zmarłych to można skorzystać.


Ks. proboszcz
Błażej Kownacki


Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka