Maj 23 2019 15:16:39
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 31. stycznia 2016 r.

1. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane w tradycji Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 9.00 i 17.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie naszych gromnic. Dzieci z klasy III przyjdą ze swoimi świecami na godz. 17.00.

2. Ten dzień – 2 lutego - to też Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlitwą i ofiarą wspieramy szczególnie klasztory klauzurowe. Ofiary z tacy przeznaczone są na ten cel. Tym samym odwdzięczamy się siostrom i braciom zakonnym za ich modlitwę i posługę.

3. W środę 3 lutego podczas Mszy św. będzie udzielone specjalne błogosławieństwo św. Błażeja, który jest patronem w chorobach gardła.

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. będzie już w czwartek i w piątek od 16.00 dla wszystkich dzieci i młodzieży. Msza św. o godz. 17.00. W tym dniu nawiedzę chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00.

5. Natomiast w I czwartek miesiąca będziemy modlili się o dar nowych powołań kapłańskich i zakonnych.

6. Dzisiaj Zespół opieki zdrowotnej i Urząd Gminy w Miasteczku Kraj. zapraszają mieszkańców na bezpłatne badania i porady lekarskie w ramach „Białej niedzieli” w godz. 10.00 - 13.00. do świetlicy w Grabównie.

7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka