Maj 24 2019 21:47:58
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 28. lutego 2016 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o 11.00 nabożeństwo Gorzkich Żali. Za tydzień po Mszy św. o 8.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej prowadzone przez dzieci w piątek o g. 16.30. Dzieci przynoszą swoje krzyżyki. Następnie Msza św.

2. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne. Nauki w sobotę i niedzielę na wszystkich Mszach św. Dzieci zapraszam szczególnie na godz. 11.00. W kolejnych dniach od poniedziałku do środy spotykać się będziemy na Mszy św. o g. 18.00 z nauką dla wszystkich. Dzieci i młodzież gimnazjum z Zespołu Szkół oraz młodzież z technikum będą miały swoje nauki wg ustalonego planu podanego im na lekcjach religii. Nasze rekolekcje poprowadzi Ksiądz Michał Adamczyk, prefekt Seminarium Duchownego w Bydgoszczy.

3. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki.

4. Dziś po Mszy św. o g. 11.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. będzie w czwartek i w piątek od 16.00 dla wszystkich dzieci i młodzieży. W tym dniu nawiedzę chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00.

6. Natomiast w I czwartek miesiąca będziemy modlili się o dar nowych powołań kapłańskich i zakonnych.

7. Spowiedź wielkanocna w naszej parafii będzie 18 marca w piątek przed Niedzielą Palmową.

8. Pączki dla OLGI dziś od godz. 8.00 w Domu Kultury. Dochód całkowity zostanie przekazany na leczenie dwuletniej OLGI GRUSZKA, która pilnie potrzebuje pomocy w finansowaniu leczenia. Dla niej też będziemy oddawać krew 20 marca !!!

9. Bóg powołał do wieczności śp. Jadwigę Grabowską z Arentowa i Helenę Zaklińską z Piły, związaną z Wolskiem, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. Polecajmy ich dusze Bogu miłosiernemu: Dobry Jezu, a nasz, Panie…


Ks. proboszcz
Błażej Kownacki


Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka