Maj 27 2019 09:39:56
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 29. maja 2016 r.

IX niedziela zwykła

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Msze św. z procesją każdego dnia o godz. 17.00. (dziś po godz. 11.00). Zakończenie oktawy w czwartek z procesją do czterech ołtarzy. Po procesji poświęcenie wianków i ziół. Składam serdeczne podziękowania osobom, które przygotowały ołtarze na procesję Bożego Ciała, za dekorację naszych domów i ulic przy trasie procesji, dziękuję Druhom Strażakom, Paniom i Panom niosącym sztandary, dziewczynkom sypiącym kwiatki i niosącym lilie, Paniom Katechetkom, ministrantom, Panu Organiście i wszystkim za wspólną i piękną modlitwę.

2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. w tym dniu też jeszcze procesja wokół kościoła. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W piątek odpust w Białośliwiu.

3. W I piątek nawiedzę chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00. W czwartek i piątek od godz. 16.00 okazja do spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży.

4. Dziś nasz Rodzinny Festyn Parafialny. Miejsce Festynu – boisko w BRZOSTOWIE. Rozpoczęcie o godz. 15.00 - potrwa do godz. 19.00. Zapraszam wszystkich i życzę dobrego spędzenia czasu. Cały dochód przeznaczony jest na założenie instalacji odgromowej na naszym kościele. Panie, które upiekły ciasto, prosimy o dostarczenie wypieków do świetlicy w Brzostowie od 13.00.

5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia do nabycia Przewodnik Katolicki cena 5 zł. Jest też Mały Przewodnik dla dzieci numer czerwcowy z dodatkiem.

6. W przyszłą niedzielę przypada kolejny Dzień Dziękczynienia za wolność Polski. Zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.


Ks. proboszcz
Błażej Kownacki

Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka