Maj 21 2019 06:40:59
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 5. lutego 2017 r.

5 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W sobotę 11 lutego w liturgii wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu przypada Światowy Dzień Chorego ustanowiony przez Papieża Jana Pawła II.

2. Przewodnik Katolicki do nabycia u ministrantów lub w zakrystii.

3. Rodzina i znajomi p. Moniki Hyl organizują Bal Charytatywny, który odbędzie się w najbliższą sobotę 11 lutego w świetlicy wiejskiej w Równopolu, początek o godz. 20.00. Wstęp 150,- zł. Całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie p. Moniki. Szczegóły są na afiszach.

4. W tym tygodniu Msza św. będzie w środę o godz. 17.00. W nagłych sprawach proszę kontaktować się z ks. proboszczem w Grabównie, który mnie zastępuje.

5. Proszono o przekazanie następującego ogłoszenia: Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego zaprasza wszystkich członków na zebranie sprawozdawczo-wyborcze w najbliższą sobotę, tj. 11 lutego o godz. 18.00 do Domu Kultury.

6. Bóg powołał do wieczności śp. Mirosława Kuczyńskiego z ul. Kościuszki, jego pogrzeb odbył się w sobotę, oraz śp. Witolda Pawłowskiego z ul. Kościuszki, jego pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 13.00. Polecajmy ich dusze Bogu miłosiernemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, …


Ks. proboszcz
Błażej Kownacki

Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka