Maj 21 2019 06:42:02
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 19. lutego 2017 r.

7 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu 22 lutego przypada święto katedry św. Piotra Apostoła.

2. Zbliża się czas wizytacji kanonicznej Ks. Biskupa Jana Tyrawy w naszej parafii. Zapraszam rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania na spotkanie w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.00.

3. Przewodnik Katolicki do nabycia u ministrantów.

4. Dzisiaj modlitwa Wspólnoty Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 8.00. Ofiary dzisiejsze składane na tacę - składka remontowa – przeznaczone są na renowację ołtarza.

5. Ks. Dziekan z Dziembowa organizuje pielgrzymkę do Francji i Hiszpanii od 18 do 28 września tego roku. Zapisy do końca marca. Szczegóły są wywieszone w gablocie.

6. Przypominam też o możliwości skorzystania z naszej parafialnej pielgrzymki do Medjugorie połączonej też ze zwiedzaniem Chorwacji i wypoczynkiem na Morzem Adriatyckim od 1 do 9 sierpnia br. Są jeszcze wolne miejsca, bardzo serdecznie zapraszam. Zostało pół roku na przygotowania, nie bójmy się podjąć decyzji, zwłaszcza, gdy ktoś jeszcze nigdy nie był za granicą, warto coś nowego zobaczyć, doświadczyć. Szczegóły też są wywieszone w gablocie, a także na stronie internetowej parafii.


Ks. proboszcz
Błażej Kownacki

Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka