Maj 27 2019 09:19:09
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 12. listopada 2017 r.

32. niedziela zwykła

1. Wraz z całym Kościołem modlimy się dziś za prześladowanych chrześcijan, w tym roku szczególnie na Bliskim Wschodzie”. Możemy wspierać tych naszych braci chrześcijan na Bliskim Wschodzie, wysyłając SMS na podany na afiszu w gablocie numer.

2. Przed kościołem do nabycia jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Jest też Mały Przewodnik dla dzieci na listopad.

3. Zapraszam w piątek na Mszę św. młodzież kl. VII i II gimnazjum z naszej parafii, w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. katecheza.

4. W najbliższy czwartek 16 listopada – na równy rok przed przybyciem Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej do naszej parafii – po Mszy św. będzie okolicznościowe nabożeństwo maryjne, w ramach duchowego przygotowania, które już rozpoczęliśmy przed miesiącem, w Dzień Papieski.

5. Za tydzień po Mszy św. o g. 8.00 będzie modlitwa Wspólnoty Różańcowej. Również w przyszłą 3 niedzielę w miesiącu składane ofiary będą przeznaczone na prace remontowe, związane z renowacją drugiego bocznego ołtarza.


Ks. proboszcz
Błażej Kownacki

Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka