Maj 21 2019 07:03:50
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 28. stycznia 2018 r.

4 niedziela zwykła

1. W piątek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane też w naszej tradycji Świętem Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu Msze św. o godz. 9.00 i 17.00 Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej przyjdą wraz z najbliższymi na godz. 17 i przyniosą swoje świece.

2. W tym dniu przypada Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Zakonnice i zakonnicy odnawiają swoje śluby zakonne. My wspieramy ich modlitwą i ofiarą.

3. W pierwszy piątek miesiąca chorych odwiedzę z posługą sakramentalną od godz. 8.00. O godz. 15.45 okazja do spowiedzi świętej, w tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu i o godz. 17.00.

4. W ramach przygotowania do nawiedzenia naszej parafii przez Matkę Bożą, zapraszam w najbliższą sobotę, na kolejne czuwanie modlitewne i adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 20.00. Zakończymy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.

5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki. Dziś dodatek modlitewny „5 minut dla Boga” na luty. Cena Przewodnika 6,- zł.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła przed tygodniem w kwocie 3582,- zł.

7. W tym tygodniu ze względu na wyjazd nie będzie Mszy św. od poniedziałku do czwartku. W sprawach pilnych proszę kontaktować się z Księdzem Dziekanem w Dziembowie.

8. Bóg powołał do wieczności śp. Tadeusza Ligenzę z Arentowa oraz śp. Jadwigę Sioda również z Arentowa, ich pogrzeby odbyły się wczoraj. Polecajmy ich dusze Bogu miłosiernemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, …


Ks. proboszcz
Błażej Kownacki

Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka