Maj 23 2019 14:57:03
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 6. maja 2018 r.

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Nabożeństwa majowe – dziś po Mszy św. o g. 9.30, za tydzień po godz. 11.00., w dni powszednie po Mszy św. o 17.00.

2. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od piątku natomiast w łączności z nabożeństwem majowym rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

3. Trwają przygotowania do naszego Festynu Parafialnego, który w tym roku będzie 10. czerwca. Najbliższe spotkanie organizacyjne będzie we środę 9. maja na plebanii po nabożeństwie. Fanty na nasz festyn można już przynosić na plebanię. Już teraz dziękuję osobom, które pracują przy Festynie.

4. Dzieci do I Komunii św. przystąpią za dwa tygodnie 20 maja. Próby w tym tygodniu w poniedziałek i piątek o godz. 15.30.

5. Na uroczystość I Komunii chcemy przygotować nasz kościół i całe otoczenie. Zapraszam do pomocy przy porządkach całe rodziny tych dzieci już w najbliższą sobotę od godz. 9.00. Mężczyzn proszę o przywiezienie kosiarek żyłkowych. Przydadzą się też miotły.

6. Bóg powołał do wieczności śp. Zygmunta Rumińskiego, który tak gorliwie i oddanie przez wiele lat pełnił służbę kościelnego w naszej świątyni. Jego pogrzeb będzie w czwartek w Łobżenicy o godz. 14.00. Polecajmy jego duszę Bogu miłosiernemu: Dobry Jezu, a nasz, Panie…
Ks. proboszcz
Błażej Kownacki

Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka