Maj 23 2019 14:56:03
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 24. czerwca 2018 r.

12 niedziela zwykła

1. Jutro rano wyruszy Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę. Msza św. o godz. 7.00. Będziemy modlić się w intencji naszej Parafii, prosząc o wielkie owoce Nawiedzenia Matki Bożej w naszej Parafii. Kto chciałby polecić swoje intencje Matce Bożej, by pielgrzymi zawieźli je do Częstochowy, może przekazać je na kartce, do jutra rana). Na Jasną Górę dotrzemy w czwartek ok. 15.00. Tam nasza Msza św. o godz. 17.30, którą można „na żywo” z nami przeżywać poprzez transmisję internetową z Kaplicy Cudownego Obrazu na stronie www.jasnagora.pl Powrót w piątek wieczorem.

2. Ze względu na pielgrzymkę nie będzie Mszy św. we wtorek i czwartek. Nowenna do MB Nieust. Pomocy w środę przede Mszą św. o 16.45 i po niej Msza św.

3. Biuro Parafialne będzie w tym tygodniu nieczynne. Pilne sprawy można załatwić teraz jeszcze po Mszy św. lub w sobotę po powrocie pielgrzymów.

4. W piątek odpust w Dziembowie ku czci św. Piotra i Pawła, suma o godz. 11.00. W Rudnej odpust za tydzień – suma o godz. 12.00.

5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki, dziś dodatek modlitewnik „5 minut dla Boga” na lipiec. Cena 6 zł.

Niech błogosławieństwo Boże nam towarzyszy na cały nowy tydzień naszej pracy,
naszych wakacji, naszego wypoczynku.Ks. proboszcz
Błażej Kownacki

Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka