Maj 23 2019 14:58:28
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 16 września 2018 r.

24 niedziela zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy naszą parafialną uroczystość odpustową. Suma odpustowa o godz. 12.00. Przewodniczyć jej będzie i kazanie wygłosi Ks. Piotr Dobrasz, z parafii pw. błog. Radzyma Gaudentego w Gnieźnie.

2. W środę od godz. 10.00 do 11.30 będzie można rezerwować intencje mszalne na przyszły rok.

3. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów do nabycia Przewodnik Katolicki. Jest też Mały Przewodnik dla dzieci na wrzesień w cenie 5,90 zł.

4. Dokładnie za dwa miesiące od dziś – 16 listopada przybędzie do naszej parafii Matka Boża w znaku Jasnogórskiego Wizerunku. Rozpoczynamy już bezpośrednie przygotowania. W najbliższą środę zebranie organizacyjne na plebanii po Mszy św., na które zapraszam m.in. Radę Parafialną, Sołtysów wszystkich wiosek, przedstawicieli Straży Pożarnej z Miasteczka i Brzostowa. Będą jeszcze do nabycia emblematy do dekoracji naszych domów, będzie to ogłoszone. Ale ważna jest przede wszystkim organizacja w domach, w sąsiedztwie, na trasie przejazdu od strony Grabówna przez Brzostowo, ul. Dąbrowskiego, Plac Wolności, Kościuszki, Poniatowskiego i Huby w stronę Rzadkowa.

5. Dziękuję w imieniu Ks. Jakuba za ofiary złożone na potrzeby jego misji w Czadzie. Bóg zapłać.

6. Dzisiaj po Mszy św. o g. 8.00 będzie modlitwa Wspólnoty Różańcowej. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na prace remontowe.


Ks. proboszcz
Błażej Kownacki

Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka