Maj 23 2019 14:56:17
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 18. września 2011 r.

1. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci klas II, przygotowujących się do I Komunii św. Za dwa tygodnie rodziców młodzieży klas III gimnazjum przed bierzmowaniem. Dzieci obecnie w zerówce, do I Komunii św. przystąpią w klasie III, czyli w maju 2015 roku.

2. W piątek z racji święta Patrona Szkoły Podstawowej uroczysta Msza św. o g.9.00, na którą zapraszam dzieci, rodziców, nauczycieli i wszystkich Parafian.

3. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i pomoc w przygotowaniu i dobrym przeżyciu Odpustu Parafialnego. Dziewczynkom sypiącym kwiatki i niosącym lilie, Paniom Katechetkom, Panom Strażakom, pocztom sztandarowym, Służbie Liturgicznej, Chórowi "€žLutnia"€, Panu Organiście i wszystkim Parafianom za udział i modlitwę.

4. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy zorganizowaniu i przeprowadzeniu wczorajszej piłkarskiej imprezy. Przygotowania trwały już od początku lipca, potem były coraz intensywniejsze, aż do ostatniego tygodnia, gdzie praktycznie każdego dnia sztab ludzi pracował na różnych frontach. Nie wymieniam nikogo imiennie, Pan Bóg najlepiej wie i z pewnością tym osobom szczególnie wynagrodzi. Trzeba też mieć świadomość, że oprócz zebranych pieniędzy na nasz cmentarz, zyskuje sama nasza miejscowość, a szczególnie klub „Noteć”. Zmodernizowane boisko, ogrodzenie, trybuna z miejscami siedzącymi, odnowione szatnie, nowe stroje dla drużyny, to wszystko zostaje u nas i będzie służyć naszej społeczności!!! Klub również pozyskał część gotówki na bieżące wydatki w ciągu sezonu. A najcenniejsze jest to, że podjęliśmy wspólne działania, byliśmy razem Klub â€"Noteć"€, Urząd Gminy, Straż Pożarna i Parafia. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM !!! Zapraszam na spotkanie podsumowujące w najbliższą środę o godz. 18.00 na plebanię.

5. W niedzielę 2 października będzie parafialna akcja krwiodawstwa w Domu Kultury. Przygotujmy się do tego, zachęćmy innych, naszą krew przekażemy p.Stanisławowi Martence z Rzadkowa.

6. Przewodnik Katolicki do nabycia u ministrantów przed kościołem.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka