Grudzień 08 2019 09:24:14
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 22. września 2019 r.

25 niedziela zwykła

1. Dziękuję Parafianom, którzy przyjęli zaproszenie do przeżycia renowacji misji świętych, za obecność, za wspólne zamyślenia podczas nauk misyjnych. Niech to wszystko będzie teraz przemedytowane i wpłynie na sposób przeżywania wiary i jej ukazywanie swoim życiem.

2. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i pomoc w przygotowaniu i dobrym przeżyciu odpustu parafialnego. Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem na cele remontowe 4.351 zł.

3. W piątek z racji święta Patrona Szkoły Podstawowej o godz. 9.00 będzie Msza św. w naszym kościele w int. uczniów, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej im. komandora Bolesława Romanowskiego.

4. W niedzielę odpust w kaplicy w Zelgniewie o godz. 12.00 ku czci św. Rafała Archanioła.

5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki.

6. Dziękczynna pielgrzymka z nocnym czuwaniem na Jasnej Górze diecezji bydgoskiej za nawiedzenie M.B. Częstochowskiej będzie 24-25 października. Koordynacją wyjazdu z naszego dekanatu w tym roku zajmuje się parafia w Kaczorach. Koszt wyjazdu wraz z noclegiem 140,- zł. W programie tego wyjazdu będzie też nawiedzenie Narodowego Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu i na powrocie Sanktuarium M.B. Zwycięskiej w Brdowie. Gdyby ktoś chciał skorzystać i pielgrzymować proszę o kontakt. Szczegóły są w gablocie.

7. We wtorek po Mszy św. spotkanie dla dzieci i rodziców dzieci klasy I i II Szkoły Podstawowej, które przygotowują się do I Komunii św.

8. Z kolei w środę na Mszę św. o godz. 17.00 i katechezę przygotowującą do bierzmowania zapraszam uczniów kl. VIII i VII wraz z rodzicami. 9. Bóg powołał do wieczności śp. Marię Gregulec z ul. Dąbrowskiego, jej pogrzeb będzie we wtorek o godz. 13.00, polecajmy jej duszę Bogu miłosiernemu we wspólnej modlitwie: Dobry Jezu, a nasz, Panie….


Ks. proboszcz
Błażej Kownacki

Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka