Grudzień 09 2019 11:54:45
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 24. listopada 2019 r.

34 niedziela zwykła
Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

1. Za tydzień rozpoczyna się Adwent – nowy rok liturgiczny. Roraty podobnie jak w latach ubiegłych będziemy odprawiali w poniedziałki, środy i piątki. Proszę, aby dzieci przygotowały lampiony.

2. Za tydzień też poświęcę opłatki na stół wigilijny do naszych domów, które będzie można nabywać w zakrystii. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczamy na ogrzewanie kościoła. Będą również świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Duża świeca w cenie 15 zł i mała świeca w cenie 6 zł.

3. Przed kościołem do nabycia jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Dziś dołączony jest dodatek modlitewny „5 minut dla Boga” na grudzień. Cena 6,- zł.

4. Jutro w Kaczorach odpust ku czci błog. Franciszki Siedliskiej, założycielki Zgromadzenia Sióstr Nazaretanek. Suma odpustowa o godz. 18.00 w nowym kościele

5. Dziś przypada 9 rocznica śmierci śp. Ks. Czesława Ulińskiego, pomódlmy się za niego i wszystkich zmarłych Kapłanów pochodzących z naszej parafii i tych, którzy tutaj służyli Bogu i naszej wspólnocie parafialnej: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…


Ks. proboszcz
Błażej Kownacki

Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka