Styczeń 27 2020 20:37:20
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 12. stycznia 2020 r.

Święto Chrztu Pańskiego

1. Przeżywamy dziś Święto Chrztu Pańskiego, jest to okazja, by podziękować Bogu za łaskę wiary i pomodlić się za naszych rodziców i chrzestnych.

2. Przewodnik Katolicki do nabycia u ministrantów w cenie 6,- zł. Jest też jeszcze Mały Przewodnik dla dzieci na styczeń w cenie 5,90 zł.

3. Wróciły po renowacji kolejne okna – witraże umiejscowione nad drzwiami wejściowymi. W warsztacie konserwatorskim aktualnie jest ambona. Dziękuję za ofiary składane na kolędzie, które służą do uregulowania rachunków za wykonane prace.

4. W przyszłą niedzielę, trzecią w miesiącu, po Mszy św. o godz. 8.00 – spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. Ofiary składane za tydzień na tacę podczas Mszy świętych przeznaczone będą na ogrzewanie naszego kościoła.

Kolęda wg następującego porządku

5. Bóg powołał do wieczności śp. Mariana Kozłowskiego z ul. Kościuszki. Jego pogrzeb był w środę, śp. Elżbietę Kozera z Piły, jej pogrzeb był w czwartek i śp. Irenę Olkuśnik z ul. Kościuszki, jej pogrzeb był wczoraj. Polecajmy ich dusze Bogu we wspólnej modlitwie: Dobry Jezu, a nasz Panie…


Ks. proboszcz
Błażej Kownacki

Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka