Luty 25 2020 21:31:54
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 9. lutego 2020 r.

5 niedziela zwykła

1. We wtorek przypada wspomnienie NMP z Lourdes, jest to też Światowy Dzień Chorego. Otoczmy naszą modlitwą i sercem wszystkich chorych w rodzinach naszych i w parafii.

2. W piątek zaś w liturgii mamy święto apostołów Słowian – św. Cyryla i św. Metodego – patronów Europy.

3. W czwartek zapraszam uczniów z kl. 7 szkoły podstawowej na godz. 17.00 na Mszę św. i katechezę przygotowującą do bierzmowania.

4. Natomiast w niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 katecheza przed bierzmowaniem dla uczniów klasy I szkół średnich.

5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki, cena 6,- zł. Jest też Mały Przewodnik dla dzieci na miesiąc luty w cenie 5,90.

6. Za tydzień, w trzecią niedzielę miesiąca, modlitwa Wspólnoty Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 8.00. W tym dniu składka na cele remontowe.

7. Informuję, że jest jeszcze kilka miejsc na PIELGRZYMKĘ PARAFIALNĄ DO ZIEMI ŚWIĘTEJ w listopadzie tego roku. Gdyby ktoś z Parafian lub z rodziny czy znajomych chciał się dołączyć, to proszę o kontakt z księdzem proboszczem.

8. Przypominam też, że w maju bieżącego roku organizowana jest NARODOWA DZIĘKCZYNNA PIELGRZYMKA DO RZYMU W ZWIĄZKU Z 100. ROCZNICĄ URODZIN ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II. Organizacją wyjazdu naszej diecezji zajmuje się Biuro Pielgrzymkowe „Frater” z Bydgoszczy. Szczegóły, informacje i zapisy w Biurze FRATER. Tel. kontaktowe na afiszach w gablotach.


Ks. proboszcz
Błażej Kownacki

Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka