Maj 24 2019 21:12:21
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 16. października 2011 r.

1. Minęła już połowa października - zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa są każdego dnia o godz. 17.30 po Mszy św.; w poniedziałek uczestniczą uczniowie Gimnazjum z wszystkich klas, w środę i piątek dzieci ze Szkoły Podstawowej.

2. Dziś 16 października wspominamy wybór Karola Wojtyły na Papieża. Dziękujemy Bogu za dar beatyfikacji Jana Pawła II, niedawno, 1 maja. Kościół podejmuje już modlitwę o kanonizację naszego Wielkiego Rodaka. Gdyby ktoś jeszcze chciał nabyć okolicznościowy album Kronikę beatyfikacji Jana Pawła II, to może pytać w zakrystii lub biurze parafialnym.

3. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na fundusz stypendialny w ubiegłą Niedzielę - Dzień Papieski 690,- zł. Dziękuję też za pomoc przy biegach i ognisku z tej okazji Paniom Nauczycielkom, Panom Strażakom i Panu Organiście.

4. Za tydzień rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Ofiary złożone za tydzień na tacę przeznaczone będą na cele misyjne.

5. Natomiast przy wyjściu z kościoła nowy numer Przewodnika Katolickiego oraz kalendarze ścienne naszej diecezji na nowy rok w cenie 6,- zł.

6. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zadbajmy o groby naszych bliskich. Ale starajmy się o utrzymanie porządku na cmentarzu i wokół niego.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka