Maj 23 2019 14:56:51
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 6. listopada 2011 r.

1. Dzisiaj w naszej Parafii przypada adoracja Najświętszego Sakramentu. W związku z tym po ostatniej Mszy św. wystawienie i adoracja, która potrwa do godz. 15.30. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i następnie modlitwa różańcowa za zmarłych z wymieniankami. Zachęcam, by znaleźć chwilę czasu na osobistą modlitwę, refleksję… W tym czasie będzie okazja do spowiedzi świętej.

2. Dziękuję wszystkim za piękną wspólną modlitwę na cmentarzu w dniu 1 listopada. Pan Bóg dał nam wspaniałą pogodę, która tej modlitwie sprzyjała. Dziękuję wszystkim za pomoc w dobrym przeżyciu uroczystości na cmentarzu. Dziękuję Panom Strażakom za kierowanie ruchem i pilnowanie porządku na parkingu. „Bóg zapłać” za ofiary złożone przed cmentarzem, na zapłacenie naszych zobowiązań za wykonaną pracę.

3. W piątek 11. listopada - narodowe Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 9.30 oraz o 11.00 Msza św. w int. Ojczyzny. O godz. 12.00 przy pomniku złożenie wiązanek kwiatów. Komitet Organizacyjny serdecznie zaprasza już we czwartek 10.XI. o godz. 18.00 na wieczornicę w Domu Kultury. Pamiętajmy o wywieszeniu flag narodowych na naszych domach. Ks. Biskup udziela dyspensy na ten dzień.

4. Dziękuję za wczorajszą pomoc przy porządkowaniu terenu przy kościele wszystkim, którzy poświęcili swój czas i siły dla wspólnego dobra. Za jakiś czas dokończymy tego dzieła, gdy już wszystkie liście opadną.

5. Przed kościołem do nabycia jest nowy numer Przewodnika Katolickiego i Małego Przewodnika dla dzieci.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka