Maj 23 2019 14:58:09
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 13. listopada 2011 r.

1. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Kończy się wtedy rok liturgiczny. Dokonujemy pewnych podsumowań w sprawach naszej wiary i miłości, naszej przyjaźni z Jezusem. Dziękujmy Bogu za życie, za wszystkie łaski, jakich nam udziela. A za dwa tygodnie rozpoczniemy Adwent.

2. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kalendarze na Nowy Rok 2012 z błog. Janem Pawłem II w cenie 3,50 zł. Jest też jak zawsze Przewodnik Katolicki.

3. Dziękuję za pomoc przy kościele.

4. Dochodziły głosy w okolicach uroczystości Wszystkich Świętych, nieliczne, ale jednak, o kradzieży na cmentarzu wiązanek, stroików, zniczy… To przykre i smutne okradać groby zmarłych. Warto też mieć świadomość, że cmentarz jest miejscem świętym, więc kradzież tam dodatkowo nabiera charakteru świętokradztwa. Oby takie incydenty się nie powtarzały.

5. W nadchodzącym roku czeka nas wizytacja kanoniczna parafii, którą co pięć lat przeprowadza Ordynariusz Diecezji. Termin wizytacji Ks. Biskup ustalił na 7 marca. Dalsze szczegóły w miarę zbliżania się terminu wizytacji.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka