Maj 23 2019 14:56:26
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 11. marca 2012 r.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Następnie Msza św.

2. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz. 16.00. Dzieci przynoszą swoje krzyżyki. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla starszych po Mszy św. wieczornej. Zapraszam wszystkich, by choć raz w Wielkim Poście być tutaj na wspólnej modlitwie.

3. Przypominam też o akcji krwiodawstwa w przyszłą niedzielę. Zapraszam do Domu Kultury od godz. 9.00 do 14.00. Osoby pobierające krew proszą, by w miarę możliwości przybywać już do południa, by cała akcja była równomiernie rozłożona. Zachęcam wszystkich zdrowych i odważnych Parafian. Pamiętajmy, by mieć przy sobie dowód osobisty.

4. Dziękując Bogu za dar rekolekcji starajmy się trwać w dobrych postanowieniach. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i oprócz niedzieli, skorzystali z nauk rekolekcyjnych. Dziękuję za wspólną modlitwę z Księdzem Biskupem dzieciom o 15.00 a następnie młodzieży i starszym na Mszy św. i na cmentarzu.

5. Spowiedź przed świętami w naszej parafii będzie w czwartek 29. marca.

6. Od poniedziałku do soboty, będą zbierane ofiary na prace remontowe. Proszę, aby osoby zbierające odebrały listy w zakrystii.

7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki. Jest dodatek Wielki Post ze Słowem Bożym, zawierający krótkie rozważania na każdy dzień. Jest również Mały Przewodnik dla Dzieci.

8. Za tydzień po Mszy św. o godz. 8.00 Wspólnota Różańcowa będzie miała swoją modlitwę.

9. W środę miną 3 lata od rozpoczęcia mojej posługi w naszej Parafii. Dziękuję Panu Bogu za ten czas, za łaski i błogosławieństwo, którego doświadczam w sposób namacalny. I Wam najmilsi dziękuję za tyle dobra. Nawet nie jestem tego w stanie wyrazić. Ponownie powiem, że tak się czuję, jakbym tu mieszkał od urodzenia. Za wszystko, co mogło być nie tak, jeśli kogoś uraziłem bardzo przepraszam. Proszę o modlitwę, wsparcie, współpracę, zrozumienie, byśmy razem byli coraz lepsi.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka