Maj 23 2019 14:57:11
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 29. kwietnia 2012 r.

1. Rozpoczyna się miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe w kościele będą po Mszy św. o godz. 17.00. W niedzielę przemiennie, za tydzień po Mszy św. o 9.30. Gromadźmy się też wspólnie przy krzyżach i figurach w naszych miejscowościach.

2. W czwartek – 3 maja Święto Narodowe. W liturgii uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. W intencji Ojczyzny będziemy modlić się wspólnie podczas Mszy św. o godz.11.00. Po Mszy św. nabożeństwo majowe.

3. W piątek na Mszy św. o godz. 17.00 modlić się będą Strażacy z racji dnia swojego Patrona – św. Floriana.

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Chorych nawiedzę jak zawsze od godz. 9.00. Dzieci i młodzież do spowiedzi przyjdą na godz. 14.00, potem Msza św. dla nich o 15.00. Dalej okazja do spowiedzi św. od 16.00 w tym czasie adoracja Najśw. Sakramentu, zakończona modlitwą za zmarłych z wymieniankami rocznymi i Msza św. o 17.00.

5. Zbliża się dzień I Komunii św. dzieci w naszej parafii - 20 maja. Szczegóły prób i spowiedzi św. za tydzień. Sprzątanie kościoła w sobotę 12 maja.

6. Parafia w Kaczorach otrzymała dar Relikwii Błog. Jana Pawła II. Uroczyste wprowadzenie relikwii do nowego kościoła w Kaczorach będzie miało miejsce w dniu 1.maja (wtorek) podczas Mszy św. o godz. 11.00. Ks. Dziekan serdecznie zaprasza do wspólnej modlitwy.

7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki. Jest też numer majowy Małego Przewodnika dla dzieci z dodatkową książeczką w cenie 7,50 zł.

8. Bóg powołał do wieczności śp. Stanisława Dominiaka zam. ostatnio w Pile, dawniej u nas na ul. Kościuszki. Jego pogrzeb w poniedziałek o 13.00.

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka