Styczeń 20 2020 01:51:13
Nawigacja
Strona główna
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
O parafii
· Informacje podstawowe
· Nasz kościół
· Statystyka parafii
· Duszpasterz
Informacje
· Nabożeństwa
· Biuro parafialne
· Ogłoszenia parafialne
Ministranci
· Komunikaty
Ogłoszenia Duszpasterskie - 13. maja 2012 r.

1. Trwa miesiąc maj. Zapraszam na nabożeństwa majowe, w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00, w niedzielę przemiennie – dziś po Mszy św. o g. 9.30 Gromadźmy się też przy Krzyżach i Figurach w naszych wioskach. Dzieci zapraszam w kolejne dni: poniedziałek „0” i kl. I-II, wtorek kl. III-IV, środa kl. V-VI, czwartek kl. I-III gimnazjum, piątek młodzież szkół średnich. Zapraszam też maturzystów i ich rodziny by wypraszać potrzebne łaski na kolejne egzaminy.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 uroczystość I Komunii św. dzieci naszej parafii. Próby dla dzieci będą we wtorek i czwartek od godz. 15.30 – 16.30. Spowiedź św. dla dzieci, ich rodziców i rodzin będzie w sobotę 19 maja o godz. 9.00. Dziękuję rodzicom za wczorajsze sprzątanie kościoła i terenu przy kościele przed I Komunią św.

3. W środę w Kaczorach odpust ku czci św. Andrzeja Boboli. Suma odpustowa o godz. 18.00.

4. Fanty na nasz parafialny festyn proszę przynosić na plebanię do 23 maja. Zwracamy się też już do pań, które byłyby gotowe upiec ciasta do naszej kawiarenki pod chmurką o pomoc.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby remontowe. Ostatnia zbiórka przyniosła 4843,- zł.

6. Przewodnik Katolicki do nabycia przy wyjściu z kościoła. Dziś jest ciekawa rozmowa z ks. Biskupem Józefem Zawitkowskim, jest też bezpłatny specjalny dodatek o finansowaniu Kościoła.

7. Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty śp. Juliana Ilnickiego z Wolska oraz Tomasza Kaczmarka z Brzostowa, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. Ich dusze polecajmy Bożemu Miłosierdziu - Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…

Ks. proboszcz
Błażej Kownacki
Czytelnia parafialna
· O czytelni
· Z historii parafii
· Kroniki
· Parafialne archiwum
· Miasteczko i okolice
· Z dawnej prasy
· Kalendarium
· Dawne prawo
Losowa fotka